Kontaktuj nás
TEL: + 86-574-62735995
E-mail: sales@syil.com.cn
Adresa: # 20 GaoFan Road, Xiaodong priemyselná zóna, Yuyao City, Zhejiang, Čína.
Domov > O nás

O nás

Reprezentatívna pozdrav

V rýchlo sa meniacej ére, pri zachovaní tempa priemyslu, je solídna práca založená na vývoji a výrobe strojov. Sme vždy cítiť vzdialenosť medzi Japonskom a Južnou Kóreou. Ako podporné priemyselné technológie a výrobné obrábacie stroje hrdé, ale tiež uznávajú, že jeho hlavné povinnosti, pre úsilie a prácu v priemysle obrábacích strojov a viesť Syil priniesť výhody pre zákazníkov s Vysoko kvalitné výrobky a služby


DSC_3542.jpg


Firemná filozofia

- Zlepšiť a zdokonaliť priemysel obrábacích strojov v Číne

- úsilie o zlepšenie technických noriem pre svet, aby vyrábal a poskytoval kvalitné výrobky

- Vyrobením vynikajúcich malých vysokorýchlostných vysoko presných obrábacích strojov, ktoré prispievajú k spoločnosti

- Zlepšiť a vyvážiť rozvoj a blaho zamestnancov spoločnosti


DSC_3543 (001) .jpg


Historické pozadie Syil


赛 利 时间轴 (001) .jpg


Naučili sme sa strojové nástroje Japonska a Južnej Kórey na zlepšenie našich kvalít a technických zručností Po mnoho rokov a nakoniec získať dôveru zákazníkov v Japonsku, doteraz sa stále používa veľa produktov. V roku 2012 sme spolupracovali s koreňovým strojom AMECO na vývoji vysoko presných malých obrábacích centier a obchodných zástupcov spojených s vysoko kvalitným príslušenstvom obrábacích strojov. Odvtedy sa naše výkonnosť a kvalita dostanú do novej úrovne.


IMG_2131.jpg

CE_grande (001) .jpg


CNC frézky, CNC frézy, CNC frézy na predaj, osobné CNC, CNC frézy a sústruhy, cnc frézy používané, cnc frézy ebay, cnc frézka, cenovo dostupné cnc mlyny.

Spoločnosť pre cenovo dostupné, ale vysoko kvalitné CNC frézy, sústruhy na dnešnom trhu. Pre osobné cnc, malé cnc mlyny, hobby cnc, benchtop cnc, cnc frézka.