Kontaktuj nás
TEL: + 86-574-62735995
E-mail: sales@syil.com.cn
Adresa: # 20 GaoFan Road, Xiaodong priemyselná zóna, Yuyao City, Zhejiang, Čína.
Domov > Noviny > Obsah
Aké sú výhody mechanického vretena veľkého gravírovania a frézky?
May 11, 2017

Najprv z hľadiska účinnosti je mechanické vreteno vynikajúce. Môže meniť rýchlosť plynulým jemným ladením, takže rýchlosť rezania sa dá regulovať počas celého obrábania, čo má za následok maximálnu účinnosť obrábania.

Po druhé, pokiaľ ide o vytvorený hluk, jeho úroveň bola schopná dosiahnuť G1, to znamená jeho vreteno v prípade vysokorýchlostnej rotácie, jeho hluk je veľmi malý. Všeobecná rezbárske a frézovacie stroje pri používaní procesu, hluk je relatívne veľký, na životy ľudí a vplyv tela pracovníkov.

Navyše vysoko presné ložiská s vysoko presnými výrobkami sú schopné ľahko spĺňať požiadavky vyšších výrobných potrieb spracovania.

Tiež pokiaľ ide o rýchlosť, veľké gravírovanie a frézovanie mechanického vretena s vysokorýchlostnými, presne zodpovedajúcimi ložiskami, pevnou alebo elastickou predpätou štruktúrou, môže získať vyššiu rýchlosť, takže nástroj môže hrať efekt rezu.

Vďaka neustálemu zdokonaľovaniu a zlepšovaniu súvisiacich technológií v Číne si myslím, že rozsiahla gravírovacia a frézačka bude komplexnejšia a bude využívať širší rozsah.